КОМПАНІЯ “КОНТИНЕНТ ПРАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ” Є ПОСТАЧАЛЬНИКОМ КОМПЛЕКСНИХ РІШЕНЬ ДЛЯ ПРАЛЕНЬ НА ОСНОВІ ПРОМИСЛОВОГО ОБЛАДНАННЯ ВИРОБНИЦТВА БЕЛЬГІЙСЬКОЇ КОМПАНІЇ PRIMUS НА УКРАЇНСЬКОМУ РИНКУ ПОНАД 20 РОКІВ.

Компанія “КОНТИНЕНТ ПРАЛЬНЕ ОБЛАДНАННЯ” є ексклюзивним постачальником обладнання бельгійської компанії Primus в Україні.

Primus – компанія з більш ніж 100-річним досвідом успішної роботи на вимогливому і висококонкурентному європейському ринку. Завод розробляє найкращі в галузі екологічні рішення для прання, а також дбає про найвищу ефективність і сучасний дизайн обладнання. Це допомагає нашим клієнтам досягати успіхів у бізнесі.

Primus є частиною найбільшого у світі виробника пралень Alliance Laundry Systems і має доступ до всього його досвіду та ресурсів. За останні роки Alliance інвестувало понад 300 тис. доларів США в дослідження і розробки, щоб зробити прання швидким, простим і якісним.

Наша компанія стояла біля самих витоків формування українського ринку промислового прального обладнання. Успішний досвід роботи компанії становить понад 20 років. За цей час було реалізовано понад 700 проектів від міні-пралень до величезних пральних комплексів. Багато клієнтів звертаються до нас повторно.

Наші фахівці ведуть клієнта від ідеї до запуску пральні та подальшого обслуговування обладнання. Комплексний підхід передбачає надання всього спектра послуг, а саме:

  • технологічне проектування;
  • підбір обладнання;
  • обслуговування;
  • ремонт;
  • постачання запчастин;
  • підбір хімії для прання.

У сучасному світі вимоги до чистоти та гігієни значно зросли. Обираючи постачальника обладнання, зверніть увагу на те, чи відповідає його продукція сучасним санітарним і гігієнічним нормам.

Звертаючись до нас, ви можете розраховувати на допомогу в розстановці обладнання та розрахунку необхідної потужності для Вашого підприємства.

Маючи багатий досвід, ми підбираємо оптимальний комплект обладнання для ефективної роботи пральні. З огляду на тривале партнерство, ми пропонуємо найкращі ціни та умови роботи. Звертайтеся до нас і переконайтеся в цьому самі!