Пральні самообслуговування

Історія пралень самообслуговування сягає в далекі 30-ті роки минулого століття. Тоді в Техасі відкрився перший ландромат і почалася епоха пралень самообслуговування. Сучасне обладнання для пралень самообслуговування має мало спільного зі вчорашніми пральнями і працює у багато разів ефективніше. Ландромати більше поширені в США та Західній Європі, проте почали активно розвиватися в країнах СНД.

Однак в останніх часто встановлюють побутове обладнання, що не дає такий самий результат прання та сушіння, який можна отримати на професійному обладнанні. Крім того, термін служби побутового обладнання під час використання 24/7 буде в кілька разів меншим, ніж у професійних машин, і перебої в роботі через необхідність ремонту будуть частішими.

Для пралень самообслуговування Primus пропонує обладнання, яке вирізняється такими перевагами, як:

  • Короткий цикл прання і сушіння
  • Економія споживання води та електроенергії
  • Низький рівень шуму
  • Міцність конструкції
  • Сучасний дизайн

Пральні та сушильні машини для пральні самообслуговування зручні у використанні. Попри наявність у більшості будинків пральної машини пральні самообслуговування залишаються прибутковими і ось причини такого успіху:

  • Прання білизни в пральні економить час і гроші (за годину ви можете випрати і висушити до 20 кг білизни);
  • Деякі речі неможливо випрати вдома (ковдри, пледи, подушки, килими, спецодяг, чохли на меблі та автомобіль, дитячі об’ємні м’які іграшки);
  • Сушіння білизни в міжсезоння та умовах підвищеної вологості – тривалий і незручний процес;
  • У деяких людей досі немає пральної машини за їхнім вибором (студенти, люди, які живуть на орендованому житлі, пенсіонери, менеджери тощо).

Ми націлені захистити інвестиції наших клієнтів. Для цього бренд Primus оптимізував рішення для пралень. Машини виготовляються із сучасних якісних матеріалів, і проходять ретельне тестування перед продажем. Пральні самообслуговування часто відкривають на нижніх поверхах житлових будинків. Вібрації та шум від роботи наших машин мінімальний. Це дає змогу встановлювати їх у житлових будинках.

Відкриття пральні самообслуговування – прибутковий бізнес, що вимагає невеликих початкових вкладень. Ризик неплатоспроможних клієнтів і витрати на персонал відсутні. Усе вищевикладене плюс надійна сервісна підтримка допоможе вам отримати надійний і прибутковий бізнес.

Інші галузі

Охорона здоров’я

Насолоджуйтесь найвищим рівнем турботи про персонал і пацієнтів за допомогою спеціальних рішень для пралень від Primus.

ГОТЕЛЬНИЙ БІЗНЕС

Рішення для пралень у сфері готельного бізнесу від Primus гарантують якість і зовнішній вигляд білизни на рівні 5 зірок.

КОМЕРЦІЙНА ПРАЛЬНЯ

Ваша мета – комерційне прання, то Primus – ваш партнер для економічної, ефективної та професійної роботи.

SOFTWASH

Високопродуктивний пральний бізнес завтрашнього дня доступний вже сьогодні завдяки технології Softwash Xtreme Care.