На сьогоднішній день компанії, які займаються тільки продажем обладнання поступаються лідерством тим, хто має хорошу післяпродажну підтримку. Яким би якісним не було ваше обладнання, грамотне сервісне обслуговування є необхідним для його багаторічної роботи. Наші клієнти отримують професійну підтримку сервісних інженерів, що подовжує термін експлуатації обладнання та підвищує ефективність його роботи. Як наслідок – знижуються експлуатаційні витрати і підвищується рентабельність вашого бізнесу.

Професійне технічне обслуговування подовжує життя не лише вашій пральні, а й білизні, яку ви перете, сушите та прасуєте. Адже машина, яку не обслуговують належним чином, може легко її пошкодити. Крім того, постраждає і якість очищення білизни, знизиться ефективність санітарної обробки, що особливо критично для роботи медичних закладів.

За умови дбайливої експлуатації обладнання та його регулярного обслуговування ви економите свої витрати на можливий капітальний ремонт або купівлю нових пральних (сушильних і прасувальних) машин.

Технології постійно розвиваються, а разом з ними підвищується кваліфікація сервіс-інженерів нашої компанії. Наші фахівці регулярно проходять навчання на базі заводу-виробника і розбираються у всіх технічних нюансах.

По кожному з видів обладнання існує перелік робіт, які необхідно виконувати з певною періодичністю. Частота обслуговування обладнання залежить від інтенсивності його експлуатації.

Переваги, які отримує клієнт, обираючи сервісне обслуговування в нашій компанії:

  1. Професіоналізм і глибоке розуміння нюансів роботи кожної машини.
  2. Ефективна робота всієї пральні завдяки безперебійній роботі кожної машини.
  3. Наявність усіх необхідних запчастин і комплектуючих на нашому складі.
  4. Оптимальна вартість та економія витрат (вкладаючи невелику суму щомісяця або щокварталу в обслуговування техніки, ви заощадите в рази більше на дорогому ремонті або заміні обладнання в разі відсутності обслуговування).
  5. Продовження гарантії на наше обладнання (укладаючи договір на сервісне обслуговування, ви продовжуєте гарантію в 2 рази).

Крім того, ви завжди можете звернутися до нас за сервісним обслуговуванням будь-якого промислового прального обладнання, навіть якщо воно було придбано не у нас. Ми маємо досвід роботи з такими брендами, як: IPSO, UniMac, Speed Queen, Electrolux, Danube, HUEBSH, Girbau, Lavamac, Teknozen, Sidi та інші.