Від швидкості та якості сервісної служби залежить безперебійність роботи вашої пральні.

У компанії “Континент Пральне Обладнання” ви отримаєте повну сервісну підтримку. Технічні фахівці нашої компанії проходять навчання у заводів-виробників і мають відповідні сертифікати.

Ремонт умовно можна розділити на гарантійний і післягарантійний. Обладнання, куплене у нас, має гарантію від виробника. Якщо в цей період відбувається збій у роботі машин, відновлення їхньої функціональності здійснюється ресурсами нашої компанії.

Як показує практика, поломки відбуваються навіть у найякіснішого обладнання. Причини можуть бути найрізноманітніші:

  • неправильна експлуатація,
  • несвоєчасне технічне обслуговування,
  • виробничий брак.

Під час підключення обладнання ми навчаємо ваш персонал коректному поводженню з машинами. Однак, людський фактор може вплинути на функціонування машини.

Користуючись послугами наших сервісних інженерів, Ви отримаєте:

  1. Швидкість реагування (кожне ваше звернення в нашу сервісну службу буде опрацьовано в найкоротші терміни, мінімальний час від дзвінка до виїзду фахівця на ваш об’єкт).
  2. Якість робіт з ремонту та обслуговування (наші сервіс-інженери сертифіковані виробником Primus, досконало знають всі тонкощі роботи електроніки, вміють програмувати машини і вирішувати найскладніші завдання).
  3. Наявність складу запчастин і мінімальні терміни доставки для якнайшвидшого відновлення повноцінної роботи обладнання (вам не доведеться чекати 2 або навіть 3 місяці, поки прийде необхідна запчастина).
  4. Вартість обслуговування і ремонту (знаючи ринок, ми пропонуємо найкраще співвідношення між ціною і якістю виконуваних робіт).