Комерційне пральне обладнання

Будучи одним зі стовпів у сфері виробництва комерційного прального обладнання в Європі впродовж понад 100 років, компанія Primus розуміє визначальний характер надійних, послідовних і економічних результатів роботи. Наша команда прагне розробляти індивідуальні рішення, щоб гарантувати, що ваша комерційна пральня постійно забезпечує оптимальні результати для ваших клієнтів.

Машини Primus є зразком ефективності, ресурсозбереження та доданої вартості. Наше зобов’язання – забезпечувати конкурентну перевагу наших клієнтів завдяки застосуванню найпередовіших технологій, таких як Optiload, для забезпечення оптимального використання ресурсів і мінімізації споживання, а також програмного забезпечення Trace Tech для моніторингу та аналізу кожної фази прання, у високоякісних машинах у межах індивідуальних рішень, що надають чудовий продукт для вашої компанії та дають змогу вам пропонувати високоякісне обслуговування вашим клієнтам.

Інші галузі

Охорона здоров’я

Насолоджуйтесь найвищим рівнем турботи про персонал і пацієнтів за допомогою спеціальних рішень для пралень від Primus.

ГОТЕЛЬНИЙ БІЗНЕС

Рішення для пралень у сфері готельного бізнесу від Primus гарантують якість і зовнішній вигляд білизни на рівні 5 зірок.

ПРАЛЬНІ САМООБСЛУГОВУВАННЯ

Ваші розумні інвестиції в рішення для пралень від Primus забезпечать вам відсутність турбот, а вашим клієнтам – видатні результати.

SOFTWASH

Високопродуктивний пральний бізнес завтрашнього дня доступний вже сьогодні завдяки технології Softwash Xtreme Care.