У компанії “Континент Пральне Обладнання” ви можете купити якісні оригінальні запчастини, комплектуючі та витратні матеріали для прального обладнання компанії Primus. Ми пропонуємо мінімальні терміни доставки запчастин по всій території України, а наші сервісні інженери готові якісно провести заміну зношених деталей на нові.

Купуючи автомобіль, нікого не здивує, що деякі його деталі зношуються швидше і потребують заміни на нові. Так і в промисловому обладнанні існують деталі та витратні матеріали, які періодично потрібно оновлювати. Наприклад, тривалість роботи ТЕНів пральних машин залежатиме від якості та температури води, яку ви використовуєте, і від регулярного очищення машини від накипу. Чим більша температура подачі води і краща її якість – то менше накипу утворюється на нагрівальному елементі, то менше ви платитимете за електрику і довше служитиме ТЕН на вашій пральній машині.

Багато клієнтів вважають за краще придбати швидкозношувані деталі разом з обладнанням, щоб звести ризик його простою до мінімуму.